Ażurowe ogrodzenia - MORESCO i STELLA


MORESCO I STELLA - styl i elegancja


MORESCO i STELLA to elementy ceramiczne do budowy trwałych ażurowych ogrodzeń. Mogą być używane również do budowy stylowych pergoli. Ścianki takie dają ochronę przed słońcem i wzrokiem ciekawskich, przepuszczając jednocześnie świeże powietrze. Efekt stylistyczny? ... coż ... tego będą państwu zazdrościć.


ZASTOSOWANIE

Przy budowie ogrodzenia mogą być użyte jako wypełnienie między słupkami z tradycyjnej cegły lub kamienia. Drugim zastosowaniem są pergole – najładniej wyglądają częściowo pokryte np. Winoroślami ... Jest to idealny materiał na wykończenie rezydencji i dworków w stylu klasycznym szczególnie w stylu włoskim. 


TRWAŁOŚĆ

Glina z regionu Veneto (40 km na północny wschód od Wenecji – region podalpejski) jest bogata w tlenki aluminium oraz silikaty co powoduje że produkowane z niej materiały ceramiczne są wyjątkowo trwałe. Materiał ten jest mrozoodporny.


CENA
W celu popularyzacji tego rozwiązania prezydent GRUPPO EFFE2 podjął decyzję o zastosowaniu preferencyjnych cen na rynek Polski - ceny te są znacznie niższe niż ceny tych samych produktów we Włoszech.

Ponad milion kominów ceramicznych w całej Europie. Gwarancja na kominy 40 lat. | Wizyty: 1593089 .