BRINDO - stylowe półki na wino


Do wyposażenia winnic, restauracji, barów oraz eksluzywnych domowych piwniczek winnych.


Brindo zostało opracowane przy współpracy z ekspertami z winnic z regionów Toscania oraz Veneto. System składa się z cegły profilowanej – pojemnika na dwie butelki wina oraz element bazowy który może też być użyty jako górne zakończenie (element TOP/BASE). Element TOP/BASE gwarantuje optymalny kąt pochylenia pojemników dla leżakowania wina.


OPTYMALNY KĄT PRZECHOWYWANIA
Zgodnie z wielowiekowym doświadczeniem włoskich mistrzów butelki wina powinny być składowane w sposób w którym powietrze powinno się znaleźć nie tylko w szyjce butelki ale również w załamaniu butelki. Dlatego też system brindo daje możliwość składowania butelek pod odpowiednim kątem.


TRWAŁOŚĆ
Materiał ceramiczny użyty do produkcji BRINDO jest odporny na wilgoć i starzenie. Inaczej niż drewniane stojaki półki ceramiczne brindo nie starzeją się. Cecha ta jest szczególne ważna biorąc pod uwagę fakt wieloletniego składowania wina w chłodnych tradycyjnych piwnicach gdzie często mamy do czynienia z wilgocią i chłodem.


STYL
Tradycyjny materiał ceramiczny wytworzony z różowych glin wydobywanych w prowincji Veneto idealnie komponuje się z wykończeniami klasycznymi: cegłą, drewnem i kamieniem. Umożliwia budowę stylowych ścianek z pojemnikami na wino w restauracjach i barach jak również w salonach w stylowych rezydencjach. W tradycyjnych piwnicach winnych BRINDO umożliwia budowę całych ścian i regałów – naturalnie komponujących się z klimatem pomieszczeń. Zresztą proszę popatrzeć na zdjęcia....  

Ponad milion kominów ceramicznych w całej Europie. Gwarancja na kominy 40 lat. | Wizyty: 1593097 .